Ramazan Bayramı tatili dönüşü, 11.07.2016 Pazartesi günü geleneksel bayramlaşma sabah saat 08:30' da İdaremiz hizmet birimleri binasında yapıldı. Genel Sekreterimiz Ziya ESER,  tüm personelin bayramlarını kutlayarak sağlık ve başarı diledi.

       Genel Sekreterimiz Ziya ESER;

     “Mübarek Ramazan-ı Şerif ayını geride bırakmanın hüznü, bayramının derin huzuru ve mutluluğu içerisindeyiz. Bayramlar, dini ve milli duyguların perçinleştiği, dargınlıkların ve kırgınlıkların son bulduğu, yardımlaşma ve dayanışma duygularının en üst seviyelere çıktığı, milletleri var eden milli birlik ve beraberlik şuurunun güçlendiği önemli günlerdir. Beraberliğimiz, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz Ramazan Bayramı'nın ülkemize ve milletimize kardeşlik, huzur ve mutluluk getirmesini temenni eder, tüm İl Özel İdare  çalışanlarımızın bayramını en içten dileklerimle kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım.” diyerek konuşmasını bitirdi.

        İl Genel Meclis Başkanı Saffet ÜRESİN, Genel Sekreter Yardımcılarımız Erol AKYÜZ ve Bilal KUŞOĞLU ile 2.Nolu Yol-İş Sendika Başkanı Güvenç AYGÜN tüm personelin tek tek bayramını kutlayarak şeker ve kolonya ikramı ile bayramlaşma sona erdi. 

İSAY2 Galeri